... informační a multimediální řešení pro dotyková zařízení

BlueZone COMPLEX nabízí plné multimediální řešení pro Váš objekt. Návštěvníci budou moci využít klasický LCD dotykový displej s požadovanými informacemi a funkcemi. V případě, že bude LCD panel obsazený nebo si jen raději obsah budou chtít projít v pohodlí např. na blízké lavičce, připojí se na mobilní webovou aplikaci, kde pak na displeji telefonu naleznou shodný obsah.

Jak to technicky funguje?
Uživatel se prostřenictvím informační tabule umístěné u LCD panelu dozví, že je možné využít mobilní webovou aplikaci. Průběh použití mobilní webové aplikace je různý ve dvou případech:

1) Uživatel nemá mobilní internet
2) Uživatel má mobilní internet

1) Uživatel nemá mobilní internet
Po připojení k patřičné wi-fi síti se automaticky načte webový obsah, kterým je možné procházet velmi podobně jako na LCD panelu. Je zde možnost stejně jako na LCD panelu využít interaktivní prvky v podobě např. příspěvku do knihy návštěv nebo soutěže. Dosah wi-fi je cca 100m. Po získání požadovaných informací se může uživatel odpojit anebo, pokud si chce obsah procházet i mimo zónu pokrytou wi-fi signálem, může si stáhnout mobilní aplikaci, díky níž může procházet informace uložené v aplikaci kdykoliv a kdekoliv bez nutnosti připojení k internetu. V případě, že se v budoucnu uživatel k internetu připojí a aplikaci spustí, automaticky uvidí aktuální informace a může využít různé typy interakcí. Aplikaci je možné různými způsoby využít pro další kontakt s návštěvníkem.

2) Uživatel má mobilní internet
Uživatel pomocí QR kódu nebo manuálním zadáním webové adresy načte webový obsah, kterým je možné procházet velmi podobně jako na LCD panelu. Je zde možnost stejně jako na LCD panelu využít interaktivní prvky v podobě např. příspěvku do knihy návštěv nebo soutěže. Po získání požadovaných informací může uživatel stránku opustit anebo si stáhnout mobilní aplikaci, díky níž může procházet informace uložené v aplikaci kdykoliv a kdekoliv bez nutnosti připojení k internetu. Po spuštění aplikace rovněž automaticky uvidí aktuální informace a může využít různé typy interakcí. Aplikaci je možné různými způsoby využít pro další kontakt s návštěvníkem.

Veškeré interakce a novinky je pak možné zobrazovat na LCD panelu. Je tak možné tvořit obsah zobrazovaný na LCD panelu jak přímo na panelu tak pomocí mobilního telefonu. LCD může být např. rozdělen na několik segmentů, kdy část obrazovky bude promítat stálou prezentaci a v dalších částech se bude zobrazovat interaktivní obsah jako např. kniha návštěv apod.

2012 | MOONS DESIGN