... informační a multimediální řešení pro dotyková zařízení

OSTATNÍ SLUŽBY

Ostatní služby vedeme pod hlavičkou MOONS DESIGN. Jedná se například o:

Grafika

Grafika je součástí lidstva odnepaměti, vidíte ji kamkoliv se dnes podíváte. Od vizitek, letáčků, přes plakáty, knihy, až po velká loga firem na domech. Vše jmenované a další obdobné produkty jsme schopni navrhnout i realizovat.

Webdesign

Pěkný a přehledný web je dnes jedním ze stavebních pilířů každé činnosti v našem životě, dvojnásobně pak při podnikání. Dobrý webdesign je vaší internetovou vizitkou, do které se rozhodně vyplatí investovat. Každý náš návrh odpovídá designově co nejvíce tematice, ve které se váš web nachází. Vzájemnou konzultací se zákazníkem se snažíme najít nejlepší rozvržení a podobu grafických prvků na stránce.

Naše weby nabízejí již v základu redakční systém, kterým je možné téměř veškerý obsah administrovat.

Rovněž jsme schopni Vám navrhnout e-shop s naším vlastním technickým řešením.

Flash projekty

Flash animace se využívají zejména pro tvorbu reklamních bannerů pro webové stránky, ale stejně tak jsou aplikovatelné na složitější "příběhové" animace nebo propagační spoty. Umíme rovněž vytvářet jednodušší flashové aplikace.
Pozn.: Pro zobrazení flash animací je třeba mít nainstalovaný flashplayer a mít v internetovém prohlížeči povolený javaskript.

Servis počítačů, sítě

Stavba a servis počítačů je v naší profesi nutnou podmínkou, takže je možné nabídnout služby i v této oblasti. Pokud potřebujete např. přeinstalovat operační systém nebo nainstalovat nový hardware, rádi Vám pomůžeme.

Vzhledem ke kořenům BlueZone jsme rovněž schopni realizovat počítačové sítě - jak kabelem tak bezdrátově.


Více referencí naleznete na našem webu MOONS.CZ

2012 | MOONS DESIGN