... informační a multimediální řešení pro dotyková zařízení

BlueZone MOBILE nabízí ekonomické multimediální řešení a přeci velice inovativní. Uživatelé si mohou veškeré informace a multimedia, které chcete návštěvníkům poskytnout, prohlédnout na displeji svého mobilního telefonu - s grafikou na míru Vašemu objektu a samozřejmě optimalizované pro menší displeje mobilních telefonů.

Jak to technicky funguje?

Uživatel se prostřenictvím informační tabule umístěné ve frekventované části Vašeho objektu dozví, že je možné využít mobilní webovou aplikaci. Průběh použití mobilní webové aplikace je různý ve dvou případech:

1) Uživatel nemá mobilní internet
2) Uživatel má mobilní internet

1) Uživatel nemá mobilní internet
Po připojení k patřičné wi-fi síti se automaticky načte webový obsah přizpůsobený pro mobilní zařízení a zároveň v grafickém stylu, který poskytujeme na míru. Je zde možnost využít interaktivní prvky v podobě např. příspěvku do knihy návštěv nebo soutěže. Dosah wi-fi je cca 100m. Po získání požadovaných informací se může uživatel odpojit anebo, pokud si chce obsah procházet i mimo zónu pokrytou wi-fi signálem, může si stáhnout mobilní aplikaci, díky níž může procházet informace uložené v aplikaci kdykoliv a kdekoliv bez nutnosti připojení k internetu. V případě, že se v budoucnu uživatel k internetu připojí a aplikaci spustí, automaticky uvidí aktuální informace a může využít různé typy interakcí. Aplikaci je možné různými způsoby využít pro další kontakt s návštěvníkem.

2) Uživatel má mobilní internet
Uživatel pomocí QR kódu nebo manuálním zadáním webové adresy načte webový obsah přizpůsobený pro mobilní zařízení a zároveň v grafickém stylu, který poskytujeme na míru. Je zde možnost využít interaktivní prvky v podobě např. příspěvku do knihy návštěv nebo soutěže. Po získání požadovaných informací může uživatel stránku opustit anebo si stáhnout mobilní aplikaci, díky níž může procházet informace uložené v aplikaci kdykoliv a kdekoliv bez nutnosti připojení k internetu. Po spuštění aplikace rovněž automaticky uvidí aktuální informace a může využít různé typy interakcí. Aplikaci je možné různými způsoby využít pro další kontakt s návštěvníkem.

Pokud chcete vědět, jak je možné skloubit mobilní a lcd řešení, nahlédněte do sekce BLUEZONE COMPLEX.

2012 | MOONS DESIGN